Çukurca Mh. Çamlık Sk. No: 35 Bursa / Osmangazi
Pazartesi - Cumartesi 08:00-18:00
+90 224 452 30 22

Hakkımızda

Geçmişten Günümüze

1999 yılında Marmara bölgesinde yer alan şirketimiz bölge ihtiyacını karşılayan seralar üreterek kalitesini kanıtlamıştır. 2012 yılında Kuzey Sera sistemleri Çelik Konstrüksiyon İnşaat Tarım Sanayi Ticaret Ltd. Şti. olarak sera üretimine devam etmektedir. Kaliteyi yenilikçiliği ilke edinen firmamız kendi bölgesini aşarak tüm Türkiye'ye ve yurt dışına anahtar teslim hizmet sunmaktadır.

Kalite Ve Modernlik

Kuzey Sera; modern sera projelerini iklim koşulları, bölge şartları, ürün çeşidi ve müşteri özel isteklerini göz önünde bulundurarak hazırlamaktadır. Topraksız Tarım yetiştiriciliğine meyve ve fide üretiminde Türkiye geneline hitap etmektedir. Şirketimiz kendine özgü tasarımları kalitesi ispatlanmış ürünleriyle modern sera projeleri hazırlamaktadır.

Müşteri Memnuniyeti

Kuzey Sera başarılı ve modern sera projelerini hayata geçirmek üzere kuruldu. Geçen zaman içinde sektördeki açığı gözle görülür derecede bariz şekilde kapatan Kuzey Sera müşteri memnuniyetini ve kaliteyi baz alan çalışma prensibiyle başarı çıtasını sürekli yükselterek yoluna devam etmektedir.

Kuzey Sera Ltd. Şti.

Ülke çapında siz değerli müşterilerimize kalite ve memnuniyet sunmayı kendimize ilke edindik. Sizlerde Kuzey Sera kalitesiyle yakından tanışmak istiyorsanız bir kahvemizi içmek için firmamıza bekliyoruz.

Projelendirme

KUZEY SERA Sera sistemlerinin bilgisayar ortamında projelendirilmesinde, seraların yapısal dizaynı ve konstrüksiyon kurallarını belirleyen Avrupa Standardı, TS EN 13031–1 A15 normları baz alınmıştır.

Daha fazla teknik bilgi ve döküman için lütfen bize ulaşın !

Üretim

Bursa’daki fabrikamızda bulunan rollform ( makaralı büküm ) hatlarında çekilen galvanizli özel işlevli formdaki profil kombinasyonlarından oluşan KUZEY SERA sera sistemleri tamamen cıvata birleştirmeli ve modülerdir. KUZEY SERA seraları, korozyon ve paslanmaya karşı uzun ömürlü olmasının yanında, standartlar doğrultusunda sağlam ve dayanıklıdır. Sağlıklı ve başarılı bir bitkisel üretim için gereken ideal iklim ve konfor koşullarını dengeli bir şekilde sağlamak için KUZEY SERA seralarında gerekli tüm detaylar düşünülmüştür.

Kuzey Sera Sistemleri

Seracılık faaliyetleriniz için bilgi ve desteğe mi ihtiyacınız var?