Çukurca Mh. Çamlık Sk. No: 35 Bursa / Osmangazi
Pazartesi - Cumartesi 08:00-18:00
+90 224 452 30 22

Sera Örtüleri Sineklikler

Sera Sirkülasyon Fanları

Pencerelerin zorunlu olarak kapalı olduğu, gece saatleri, yağmurlu ve bulutlu dönemlerde ve kış ayları bazı dönemler dış hava nemi iç ortamdan yüksek ise, sera içi nem yükselir ve hastalık için risk oluşur. Sera içi havanın iklim dengesi ve oluşan yüksek nemin dağıtılması için mahal sirkülasyon fanları önem taşır. Her 300-400 m2 için 1 sirkülasyon fanı kullanılır. İhtiyaç anlarında bilgisayar kontrolü ile otomatik olarak kumanda edilebilmektedir.

Sirkülasyon Fanı Özellikleri

- Ölçüler: 530mm x 400mm

- Ağırlık: 11 kg

- Pervane: Metal

- Voltaj: 380 V

- Güç: 0,35 kw/saat

- Frekans: 50 Hz

- Devir: 1400 rpm

- Hava Debisi: 5.700 m3/saat

- Sertifika: CE Standartlarında

Projelendirme

KUZEY SERA Sera sistemlerinin bilgisayar ortamında projelendirilmesinde, seraların yapısal dizaynı ve konstrüksiyon kurallarını belirleyen Avrupa Standardı, TS EN 13031–1 A15 normları baz alınmıştır.

Daha fazla teknik bilgi ve döküman için. Lütfen bize ulaşın !

Üretim

Bursa’daki fabrikamızda bulunan rollform ( makaralı büküm ) hatlarında çekilen galvanizli özel işlevli formdaki profil kombinasyonlarından oluşan KUZEY SERA sera sistemleri tamamen cıvata birleştirmeli ve modülerdir. KUZEY SERA seraları, korozyon ve paslanmaya karşı uzun ömürlü olmasının yanında, standartlar doğrultusunda sağlam ve dayanıklıdır. Sağlıklı ve başarılı bir bitkisel üretim için gereken ideal iklim ve konfor koşullarını dengeli bir şekilde sağlamak için KUZEY SERA seralarında gerekli tüm detaylar düşünülmüştür.

Seracılık faaliyetleriniz için bilgi ve desteğe mi ihtiyacınız var?